सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW040224K0CHEDP |
| LIXINC Part # | CRCW040224K0CHEDP |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 24K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW040224K0CHEDP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW040224K0CHEDP |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW-P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 24 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CRCW020148K7FNED | RES SMD 48.7K OHM 1% 1/20W 0201 | 9546 अर्डरमा थप |
|
| RL0603FR-070R39L | RES 0.39 OHM 1% 1/10W 0603 | 11918 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-431-P-T1 | RES SMD 430 OHM 0.02% 1/10W 0603 | 978 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD3010F10 | RES 301 OHM 1% 1/4W 1210 | 878 अर्डरमा थप |
|
| RT1206BRE0710K7L | RES SMD 10.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 926 अर्डरमा थप |
|
| TFCR1210-4W-E-1000FT | RES 100 OHM 1% 1/4W 1210 | 893 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD51R7D100 | RES 51.7 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 956 अर्डरमा थप |
|
| CRCW20101K05FKEFHP | RES SMD 1.05K OHM 1% 1W 2010 | 824 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD5492D100 | RES 54.9K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 976 अर्डरमा थप |
|
| WSL2512R0440FEA | RES 0.044 OHM 1% 1W 2512 | 895 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP75R0D25 | RES 75 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 897 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B562BRWS | RES SMD 562K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 917 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P14F1153U | RES SMD 115 KOHM 1% 1/2W 1210 | 840 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10817 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06072 | $0.06072 |
| 10000 | $0.05796 | $579.6 |
| 30000 | $0.05687 | $1706.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।