सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H1JTTD3091C50 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD3091C50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 3.09K OHM 0.25% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H1JTTD3091C50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H1JTTD3091C50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.09 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN731JTTD3601B50 | RES 3.6K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 918 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S02F2870X | RES SMD 287 OHM 1% 1/10W 0402 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2ATTD2050D | RES 205 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 956 अर्डरमा थप |
|
| D55342H07B162DRWS | RES SMD 162 OHM 1% 1/4W 1206 | 966 अर्डरमा थप |
|
| CHP1505K1502FNT | RES SMD THICK FILM 1505 | 880 अर्डरमा थप |
|
| SR731JRTTD6R65F | RES 6.65 OHM 1% 1/5W 0603 | 815 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1210300KFKEA | RES SMD 300K OHM 1% 1/2W 1210 | 954 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD5900B10 | RES 590 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RK73B3ATTE270G | RES 27 OHM 2% 1W 2512 | 898 अर्डरमा थप |
|
| RM10F3603CT | RES SMD 360K OHM 1% 1/8W 0805 | 125966 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U0XF4641Y | RES 4.64K OHM 1% 1/32W 01005 | 950 अर्डरमा थप |
|
| MCR03ERTJ2R7 | RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0603 | 2007 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-3EKF1913V | RES SMD 191K OHM 1% 1/10W 0603 | 30087 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10972 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10080 | $0.1008 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।