सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW1210820RJNEA |
| LIXINC Part # | CRCW1210820RJNEA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 820 OHM 5% 1/2W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW1210820RJNEA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW1210820RJNEA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 820 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RS73F2ATTD1603D | RES 160K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 909 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080565K7BEEN | RES 65.7K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD7682C10 | RES 76.8K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 900 अर्डरमा थप |
|
| RT0402DRD07237RL | RES SMD 237 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 915 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030D1003BP500 | RES SMD 100K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 9691 अर्डरमा थप |
|
| SG73S1JTTD41R2F | RES 41.2 OHM 1% 1/5W 0603 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD3883F25 | RES 388K OHM 1% 1/10W 0603 | 814 अर्डरमा थप |
|
| RCL040648R7FKEA | RES SMD 48.7 OHM 1/4W 0604 WIDE | 928 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-1002-D-T5 | RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 928 अर्डरमा थप |
|
| RN73C1J69R8BTD | RES 69.8 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 941 अर्डरमा थप |
|
| CHP2010K28R7FNTC | RES SMD THICK FILM 2010 | 959 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0603120RJNTA | RES SMD 120 OHM 5% 1/10W 0603 | 974 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1JTTD1203C | RES 120K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 920 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10966 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22000 | $0.22 |
| 5000 | $0.02476 | $123.8 |
| 10000 | $0.02310 | $231 |
| 25000 | $0.02195 | $548.75 |
| 50000 | $0.02150 | $1075 |
| 125000 | $0.02137 | $2671.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।