सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RG1608N-820-D-T5 |
| LIXINC Part # | RG1608N-820-D-T5 |
| निर्माता | Susumu |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 82 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RG1608N-820-D-T5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RG1608N-820-D-T5 |
| ब्रान्ड: | Susumu |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Susumu |
| श्रृंखला: | RG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 82 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2BTTD7061D50 | RES 7.06K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 921 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1452D100 | RES 14.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 800 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1210820RJNEA | RES SMD 820 OHM 5% 1/2W 1210 | 967 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2ATTD1603D | RES 160K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 802 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080565K7BEEN | RES 65.7K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 921 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD7682C10 | RES 76.8K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 945 अर्डरमा थप |
|
| RT0402DRD07237RL | RES SMD 237 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 978 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030D1003BP500 | RES SMD 100K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 9664 अर्डरमा थप |
|
| SG73S1JTTD41R2F | RES 41.2 OHM 1% 1/5W 0603 | 954 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD3883F25 | RES 388K OHM 1% 1/10W 0603 | 829 अर्डरमा थप |
|
| RCL040648R7FKEA | RES SMD 48.7 OHM 1/4W 0604 WIDE | 953 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-1002-D-T5 | RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 927 अर्डरमा थप |
|
| RN73C1J69R8BTD | RES 69.8 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 938 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10817 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09776 | $0.09776 |
| 5000 | $0.09776 | $488.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।