सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0805BRE07174KL |
| LIXINC Part # | RT0805BRE07174KL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 174K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0805BRE07174KL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0805BRE07174KL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 174 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CRCW120623R7FKTC | RES SMD 23.7 OHM 1% 1/4W 1206 | 924 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD2913B25 | RES 291K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 803 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1491A25 | RES 1.49K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RT2512BKE07715KL | RES SMD 715K OHM 0.1% 3/4W 2512 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RT0402CRD07200RL | RES SMD 200 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 901 अर्डरमा थप |
|
| CRCW04026K98FKED | RES SMD 6.98K OHM 1% 1/16W 0402 | 23033 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD5763B50 | RES 576K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 859 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402BTE118K | RES 118K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 889 अर्डरमा थप |
|
| CMB02070X1002GB200 | RES 10K OHM 2% 1W MELF 0207 | 2069 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD5903D100 | RES 590K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 864 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080538R3BEEN | RES 38.3 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 883 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C1E42R2BTD | RES 42.2 OHMS 0.1% 1/16W 0402 | 8519 अर्डरमा थप |
|
| AF0201FR-0733KL | RES SMD 33K OHM 1% 1/20W 0201 | 924 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10995 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06075 | $0.06075 |
| 5000 | $0.06075 | $303.75 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।