सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT2512BKC074K02L |
| LIXINC Part # | RT2512BKC074K02L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 4.02K OHM 0.1% 3/4W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT2512BKC074K02L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT2512BKC074K02L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 4.02 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.75W, 3/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±15ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| SG73S1JTTD2552D | RES 25.5K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 888 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805DTE40K2 | RES 40.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 998 अर्डरमा थप |
|
| CHP0805K8200FBT | RES SMD THICK FILM 0805 | 830 अर्डरमा थप |
|
| RT2010DKE07715RL | RES SMD 715 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 893 अर्डरमा थप |
|
| CRCW20102K70FKEF | RES SMD 2.7K OHM 1% 3/4W 2010 | 838 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080553K0BETY | RES 53K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 913 अर्डरमा थप |
|
| CRCW080522R1FKTA | RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 803 अर्डरमा थप |
|
| AC2512FK-07115KL | RES SMD 115K OHM 1% 1W 2512 | 999 अर्डरमा थप |
|
| CRGV1206F634K | RES SMD 634K OHM 1% 1/4W 1206 | 817 अर्डरमा थप |
|
| AA0201FR-0752K3L | RES SMD 52.3K OHM 1% 1/20W 0201 | 878 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S06F1600V | RES SMD 160 OHM 1% 1/8W 0805 | 957 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12061R62FKTA | RES SMD 1.62 OHM 1% 1/4W 1206 | 890 अर्डरमा थप |
|
| WSL0805R1200FTG18 | RES 0.12 OHM 1% 1/4W 0805 | 941 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10808 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.48630 | $0.4863 |
| 4000 | $0.48630 | $1945.2 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।