सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R2BTTD25R5F50 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD25R5F50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 25.5 OHM 1% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R2BTTD25R5F50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R2BTTD25R5F50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 25.5 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ETTD2342C10 | RES 23.4K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 886 अर्डरमा थप |
|
| PTN1206E2521BST1 | RES SMD 2.52K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 973 अर्डरमा थप |
|
| SR733ATTE2R55F | CURRENT SENSE RESISTOR | 976 अर्डरमा थप |
|
| RM12F2610CT | RES SMD 261 OHM 1% 1/4W 1206 | 5917 अर्डरमा थप |
|
| RG1005N-3920-D-T10 | RES SMD 392 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 884 अर्डरमा थप |
|
| CPF0402B59RE1 | RES SMD 59 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 892 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-1TNF8252U | RES SMD 82.5K OHM 1% 1W 2512 | 836 अर्डरमा थप |
|
| RC0805DR-0712R7L | RES SMD 12.7 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 999 अर्डरमा थप |
|
| LTR18EZPJ224 | RES SMD 220K OHM 3/4W 1206 WIDE | 929 अर्डरमा थप |
|
| RK73B2ATTD225J | RES 2.2M OHM 5% 1/4W 0805 | 10027 अर्डरमा थप |
|
| RC0603F2552CS | RES 25.5K OHM 1% 1/20W 0201 | 983 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD6810F | RES 681 OHM 1% 1/2W 1210 | 997 अर्डरमा थप |
|
| AT0402DRD077K5L | RES SMD 7.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 858 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10810 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10400 | $0.104 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।