सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RE0402DRE07430KL |
| LIXINC Part # | RE0402DRE07430KL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 430K OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RE0402DRE07430KL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RE0402DRE07430KL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RE |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 430 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.015" (0.37mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN04D7872CT10-25 | RES 78.7K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 868 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD9102A05 | RES 91K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 853 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P14F36R0U | RES SMD 36 OHM 1% 1/2W 1210 | 961 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1218162RFKEK | RES SMD 162 OHM 1% 1W 1218 | 960 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H1370BBT1 | RES SMD 137 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 881 अर्डरमा थप |
|
| WSL25128L000FTA | RES 0.008 OHM 1% 1W 2512 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD60R4F10 | RES 60.4 OHM 1% 1/10W 0603 | 941 अर्डरमा थप |
|
| AA0603FR-074M12L | RES SMD 4.12M OHM 1% 1/10W 0603 | 830 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1262A05 | RES 12.6K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 855 अर्डरमा थप |
|
| RT0603BRC077R5L | RES SMD 7.5 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 944 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DKE15K0 | RES 15K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 821 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP1383C50 | RES 138K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 810 अर्डरमा थप |
|
| RMCF2512JT56R0 | RES 56 OHM 5% 1W 2512 | 3581 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10965 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01415 | $0.01415 |
| 10000 | $0.01350 | $135 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।