सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H1JTTD5171F10 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD5171F10 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 5.17K OHM 1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H1JTTD5171F10 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H1JTTD5171F10 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 5.17 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-U3RD4021V | RES 4.02K OHM 0.5% 1/10W 0603 SM | 888 अर्डरमा थप |
|
| HV732BTTD3604F | RES 3.6M OHM 1% 1/4W 1206 | 854 अर्डरमा थप |
|
| PATT0805E1002BGT1 | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 4250 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1JTTD2260F | RES 226 OHM 1% 1/10W 0603 | 911 अर्डरमा थप |
|
| MCW0612MC3300FP500 | RES 330 OHM 1% 1W 1206 WIDE | 988 अर्डरमा थप |
|
| CR0603-FX-1203ELF | RES SMD 120K OHM 1% 1/10W 0603 | 824 अर्डरमा थप |
|
| MCR03ERTJ133 | RES SMD 13K OHM 5% 1/10W 0603 | 831 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1170A10 | RES 117 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 936 अर्डरमा थप |
|
| CRM2512-FX-4123ELF | RES SMD 412K OHM 1% 2W 2512 | 868 अर्डरमा थप |
|
| RE0805FRE0743RL | RES SMD 43 OHM 1% 1/8W 0805 | 958 अर्डरमा थप |
|
| MCU08050C3488FP500 | RES 3.48 OHM 1% 1/5W 0805 | 992 अर्डरमा थप |
|
| SR732BTTDR499D | CURRENT SENSE RESISTOR | 872 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2HTTE2262F | RES 22.6K OHM 1% 3/4W 2010 | 962 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10935 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12180 | $0.1218 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।