सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | Y11697K50000T9L |
| LIXINC Part # | Y11697K50000T9L |
| निर्माता | VPG Foil |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 7.5K OHM 0.6W J LEAD |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | Y11697K50000T9L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | Y11697K50000T9L |
| ब्रान्ड: | VPG Foil |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | VPG Foil |
| श्रृंखला: | SMR3D |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 7.5 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.01% |
| शक्ति (वाट): | 0.6W |
| रचना: | Metal Foil |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±2ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 175°C |
| प्याकेज / केस: | 3017 J-Lead |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SMD |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.122" (3.10mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| WK73R2BTTD4872F | RES 48.7K OHM 1% 3/4W 1206 | 877 अर्डरमा थप |
|
| AT0402CRD077K15L | RES SMD 7.15K OHM 1/16W 0402 | 835 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP6122C50 | RES 61.2K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 957 अर्डरमा थप |
|
| SR732BTTDR365D | CURRENT SENSE RESISTOR | 937 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2BTTD1912D | RES 19.1K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 889 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD5363B | RES 536K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 857 अर्डरमा थप |
|
| SR732BTTDR255F | CURRENT SENSE RESISTOR | 855 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD6800C50 | RES 680 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 883 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD41R7D100 | RES 41.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 879 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P06D9763V | RES SMD 976 KOHM 0.5% 1/2W 0805 | 954 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512B16R0GEA | RES SMD 16 OHM 2% 3.5W 2512 | 831 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD52R3C10 | RES 52.3 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 916 अर्डरमा थप |
|
| P0402E4021BNT | P 0402 4021 B N TR | 964 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10936 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.03070 | $9.0307 |
| 2500 | $8.31775 | $20794.375 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।