सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW12181K10FKEK |
| LIXINC Part # | CRCW12181K10FKEK |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 1.1K OHM 1% 1W 1218 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW12181K10FKEK PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW12181K10FKEK |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.1 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1218 (3246 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1218 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ETTD5561D25 | RES 5.56K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 895 अर्डरमा थप |
|
| MMA02040E5602BB100 | RES 56K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 1853 अर्डरमा थप |
|
| AT0603BRD07931RL | RES SMD 931 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 869 अर्डरमा थप |
|
| Y40232K00000Q6R | RES SMD 2K OHM 0.02% 0.3W 1206 | 944 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080510R7BETA | RES 10.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 848 अर्डरमा थप |
|
| D55342H07B274DRWS | RES SMD 274 OHM 1% 1/4W 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD6810F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 899 अर्डरमा थप |
|
| CR021R96F | RES SMD 1.96 OHM 1% 3/4W 2010 | 807 अर्डरमा थप |
|
| RG2012V-3741-B-T5 | RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 993 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B97E6RT5 | RES SMD 97.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 969 अर्डरमा थप |
|
| KTR03EZPJ360 | RES SMD 36 OHM 5% 1/10W 0603 | 925 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402BTE1K23 | RES 1.23K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 810 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603BTC91R0 | RES 91 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 800 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10930 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10868 | $0.10868 |
| 4000 | $0.10375 | $415 |
| 8000 | $0.10221 | $817.68 |
| 12000 | $0.09953 | $1194.36 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।