सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | PLTT0805Z3401QGT5 |
| LIXINC Part # | PLTT0805Z3401QGT5 |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 3.4K OHM 0.02% 1/4W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | PLTT0805Z3401QGT5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | PLTT0805Z3401QGT5 |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | PLTT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.4 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.02% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| तापमान गुणांक: | ±5ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 215°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.033" (0.84mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-1GEF4222C | RES SMD 42.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 52659 अर्डरमा थप |
|
| AT0805DRD071K4L | RES SMD 1.4K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 808 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD6192D | RES 61.9K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 986 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2ATTD2492B | RES 24.9K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 861 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0201DTE59R0 | RES 59 OHM 0.5% 1/32W 0201 | 933 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P08D2321V | RES SMD 2.32 KOHM 0.5% 2/3W 1206 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD7963F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 985 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD5830F50 | RES 583 OHM 1% 1/4W 1210 | 958 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1232F10 | RES 12.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 802 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P6WF6493V | RES SMD 649K OHM 1% 1/2W 0805 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RT0805FRD0784K5L | RES SMD 84.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 806 अर्डरमा थप |
|
| RT1206FRE07169KL | RES SMD 169K OHM 1% 1/4W 1206 | 949 अर्डरमा थप |
|
| AC0805FR-0720KL | RES SMD 20K OHM 1% 1/8W 0805 | 4789 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10949 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.23800 | $5.238 |
| 500 | $5.23800 | $2619 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।