सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW06031K50FKTC |
| LIXINC Part # | CRCW06031K50FKTC |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW06031K50FKTC PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW06031K50FKTC |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.5 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CHP1505K73R2FNTA | RES SMD THICK FILM 1505 | 855 अर्डरमा थप |
|
| AT0603DRE0736R5L | RES SMD 36.5 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 921 अर्डरमा थप |
|
| KTR10EZPF1180 | RES SMD 118 OHM 1% 1/8W 0805 | 806 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2801C50 | RES 2.8K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 936 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1011D10 | RES 1.01K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 927 अर्डरमा थप |
|
| ESR25JZPJ823 | RES SMD 82K OHM 5% 2/3W 1210 | 856 अर्डरमा थप |
|
| RCS1206270KFKEA | RCS1206 100 270K 1% ET1 E3 | 3832 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ATTD1961D | RES 1.96K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 992 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-1403-W-T5 | RES SMD 140KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 861 अर्डरमा थप |
|
| RE1206FRE07162KL | RES SMD 162K OHM 1% 1/4W 1206 | 889 अर्डरमा थप |
|
| RCP1206W150RJS2 | RES SMD 150 OHM 5% 2.4W 1206 | 897 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD87R6F25 | RES 87.6 OHM 1% 1/10W 0603 | 962 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP42R7F50 | RES 42.7 OHM 1% 1/16W 0402 | 847 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10881 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01473 | $0.01473 |
| 20000 | $0.01406 | $281.2 |
| 40000 | $0.01291 | $516.4 |
| 60000 | $0.01213 | $727.8 |
| 100000 | $0.01194 | $1194 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।