सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R2ATTD2372B50 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD2372B50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 23.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R2ATTD2372B50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R2ATTD2372B50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 23.7 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ATTD4023B25 | RES 402K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 814 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP9091D50 | RES 9.09K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 883 अर्डरमा थप |
|
| RT0402CRD073K48L | RES SMD 3.48K OHM 1/16W 0402 | 929 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD2430C25 | RES 243 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 921 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP1040D10 | RES 104 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 816 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-14NF17R8U | RES SMD 17.8 OHM 1% 1/2W 1210 | 11421 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U06F3652V | RES 36.5K OHM 1% 1/8W 0805 SMD | 970 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12063K09BEEN | RES 3.09K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 995 अर्डरमा थप |
|
| RC0805DR-07274RL | RES SMD 274 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 869 अर्डरमा थप |
|
| CR2512-J/-2R2ELF | RES SMD 2.2 OHM 5% 1W 2512 | 2519 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1HTTC1873F | RES 187K OHM 1% 1/20W 0201 | 885 अर्डरमा थप |
|
| TNPW120655K6BETY | RES 55.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 804 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD2080D10 | RES 208 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 959 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10974 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10240 | $0.1024 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।