सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT1210CRE0711K8L |
| LIXINC Part # | RT1210CRE0711K8L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 11.8KOHM 0.25% 1/4W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT1210CRE0711K8L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT1210CRE0711K8L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 11.8 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H1JTTD2432F100 | RES 24.3K OHM 1% 1/10W 0603 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RT0805FRE071M2L | RES SMD 1.2M OHM 1% 1/8W 0805 | 5958 अर्डरमा थप |
|
| 73WE4R020F | RES 0.02 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE | 911 अर्डरमा थप |
|
| RL73K2AR18JTD | RES 0.18 OHM 5% 1/8W 0805 | 1061 अर्डरमा थप |
|
| RE1206DRE0718KL | RES SMD 18K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 908 अर्डरमा थप |
|
| TNPW120632R4BEEN | RES 32.4 OHM 0.1% 2/5W 1206 | 864 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD1133F100 | RES 113K OHM 1% 1/10W 0603 | 930 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0805FT510R | RES 510 OHM 1% 1/8W 0805 | 26088 अर्डरमा थप |
|
| RMCF2010FT13R3 | RES 13.3 OHM 1% 3/4W 2010 | 874 अर्डरमा थप |
|
| RCP0505B100RGEB | RES SMD 100 OHM 2% 1.4W 0505 | 886 अर्डरमा थप |
|
| RG1005V-911-W-T5 | RES SMD 910 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 852 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3603B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 913 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U02F1R37X | RES 1.37 OHM 1% 1/10W 0402 SMD | 955 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10884 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16210 | $0.1621 |
| 5000 | $0.16210 | $810.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।