सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H1JTTD3361C10 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD3361C10 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 3.36K OHM 0.25% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H1JTTD3361C10 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H1JTTD3361C10 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.36 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2ATTD15R2D25 | RES 15.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 802 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P08D4302V | RES SMD 43 KOHM 0.5% 2/3W 1206 | 916 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-2211-W-T1 | RES SMD 2.21K OHM 1/10W 0603 | 988 अर्डरमा थप |
|
| CR012740F | RES SMD 274 OHM 1% 1W 2512 | 992 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD10R1F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 895 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2322D100 | RES 23.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 982 अर्डरमा थप |
|
| RG1608P-2261-W-T1 | RES SMD 2.26K OHM 1/10W 0603 | 858 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030D2372BP100 | RES SMD 23.7KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 919 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206BKE825R | RES 825 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 849 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD4221F100 | RES 4.22K OHM 1% 1/4W 1206 | 961 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P03D3920V | RES SMD 392 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 960 अर्डरमा थप |
|
| RT1206CRD0717K4L | RES SMD 17.4KOHM 0.25% 1/4W 1206 | 992 अर्डरमा थप |
|
| RT0402BRD0721RL | RES SMD 21 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 822 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10842 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28890 | $0.2889 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।