सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AT1206BRD072K37L |
| LIXINC Part # | AT1206BRD072K37L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 2.37K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AT1206BRD072K37L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AT1206BRD072K37L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | AT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 2.37 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN731JTTD1022F50 | RES 10.2K OHM 1% 1/16W 0603 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1401A25 | RES 1.4K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 811 अर्डरमा थप |
|
| AC2010FK-07464RL | RES SMD 464 OHM 1% 3/4W 2010 | 868 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD8200A10 | RES 820 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RT0805FRD07255RL | RES SMD 255 OHM 1% 1/8W 0805 | 831 अर्डरमा थप |
|
| RC1206FR-0713K3L | RES SMD 13.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 80244 अर्डरमा थप |
|
| RG2012N-4643-D-T5 | RES SMD 464K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RC0805DR-072K32L | RES SMD 2.32K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 854 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-PB6B5113V | RES SMD 511K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 13478 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1980C25 | RES 198 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 899 अर्डरमा थप |
|
| TNPW120620K0BEEN | RES 20K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 1982 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-512-D-T5 | RES SMD 5.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 883 अर्डरमा थप |
|
| D2TO035C51R00FTE3 | RES SMD 51 OHM 1% 35W TO263 | 866 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10932 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13707 | $0.13707 |
| 5000 | $0.13707 | $685.35 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।