सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | M55342E06B3B92RWS |
| LIXINC Part # | M55342E06B3B92RWS |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 3.92KOHM 0.1% 0.15W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | M55342E06B3B92RWS PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | M55342E06B3B92RWS |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | Military, MIL-PRF-55342, RM0705 |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.92 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.15W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Military, Non-Inductive |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0705 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.033" (0.84mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | R (0.01%) |
| RNCF0805BTC510R | RES 510 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 836 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ATTD6491D | RES 6.49K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 1000 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD76R6C25 | RES 76.6 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 879 अर्डरमा थप |
|
| RCP0505B220RJS6 | RES SMD 220 OHM 5% 1.4W 0505 | 872 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-UP3F2701V | RES 2.7K OHM 1% 1/4W 0603 | 5568 अर्डरमा थप |
|
| PE1206FRF470R1L | RES 0.1 OHM 1% 1W 1206 | 871 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD67R3D100 | RES 67.3 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 929 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1383F25 | RES 138K OHM 1% 1/4W 1210 | 866 अर्डरमा थप |
|
| M55342E06B3B30PT0 | RES SMD 3.3K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 973 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-B2CJR018V | RES 0.018 OHM 1W 1206 WIDE | 963 अर्डरमा थप |
|
| RCS06033R16FKEA | RES SMD 3.16 OHM 1% 1/4W 0603 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD5901D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 970 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD3360F10 | RES 336 OHM 1% 1/16W 0603 | 838 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10854 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.47600 | $10.476 |
| 100 | $5.29200 | $529.2 |
| 1000 | $4.56750 | $4567.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।