सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW080512M0JPEAHR |
| LIXINC Part # | CRCW080512M0JPEAHR |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 12M OHM 5% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW080512M0JPEAHR PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW080512M0JPEAHR |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW-HR |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 12 MOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±500ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CRCW1206487RFKEBC | RES 487 OHM 1% 1/4W 1206 | 879 अर्डरमा थप |
|
| RC0100FR-075K36L | RES SMD 5.36K OHM 1% 1/32W 01005 | 962 अर्डरमा थप |
|
| SR0603KR-7W680RL | RES 680 OHM 10% 1/5W 0603 | 803 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD3481F50 | RES 3.48K OHM 1% 1/8W 0805 | 927 अर्डरमा थप |
|
| TNPW0603510RBEEN | RES 510 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 945 अर्डरमा थप |
|
| CRCW04023M90FKTD | RES SMD 3.9M OHM 1% 1/16W 0402 | 857 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD1013C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 976 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H3ED1740V | RES 174 OHM 0.5% 1/6W 0603 | 907 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3743A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 991 अर्डरमा थप |
|
| 73WE4R011J | RES 0.011 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE | 992 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD24R9C25 | RES 24.9 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 806 अर्डरमा थप |
|
| WK73R1JTTD201J | RES 200 OHM 5% 1/2W 0603 | 983 अर्डरमा थप |
|
| RCS06032M20JNEA | RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 0603 | 1058 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10916 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07762 | $0.07762 |
| 5000 | $0.07410 | $370.5 |
| 10000 | $0.07245 | $724.5 |
| 25000 | $0.07109 | $1777.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।