सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R1JTTD2321B50 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD2321B50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 2.32K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R1JTTD2321B50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R1JTTD2321B50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 2.32 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R1JTTD2803C25 | RES 28K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 958 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S14F1693U | RES SMD 169K OHM 1% 1/2W 1210 | 876 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1502A05 | RES 15K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 865 अर्डरमा थप |
|
| CRCW080512M0JPEAHR | RES SMD 12M OHM 5% 1/8W 0805 | 908 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1206487RFKEBC | RES 487 OHM 1% 1/4W 1206 | 987 अर्डरमा थप |
|
| RC0100FR-075K36L | RES SMD 5.36K OHM 1% 1/32W 01005 | 850 अर्डरमा थप |
|
| SR0603KR-7W680RL | RES 680 OHM 10% 1/5W 0603 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD3481F50 | RES 3.48K OHM 1% 1/8W 0805 | 974 अर्डरमा थप |
|
| TNPW0603510RBEEN | RES 510 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 830 अर्डरमा थप |
|
| CRCW04023M90FKTD | RES SMD 3.9M OHM 1% 1/16W 0402 | 829 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD1013C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 922 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H3ED1740V | RES 174 OHM 0.5% 1/6W 0603 | 953 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3743A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 886 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10900 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09120 | $0.0912 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।