सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RG1005V-1150-W-T1 |
| LIXINC Part # | RG1005V-1150-W-T1 |
| निर्माता | Susumu |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 115 OHM 0.05% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RG1005V-1150-W-T1 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RG1005V-1150-W-T1 |
| ब्रान्ड: | Susumu |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Susumu |
| श्रृंखला: | RG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 115 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.05% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±5ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RNCF0402BKE3K00 | RES 3K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 973 अर्डरमा थप |
|
| CSR1206FKR910 | RES 0.91 OHM 1% 1/2W 1206 | 997 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP2002B25 | RES 20K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 813 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD4482F100 | RES 44.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 872 अर्डरमा थप |
|
| D55342K07B51D1RWSV | RES SMD 51.1 OHM 1% 1/4W 1206 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RT1210DRD0723K2L | RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 821 अर्डरमा थप |
|
| RK73B3ATTE681J | RES 680 OHM 5% 1W 2512 | 7953 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD2231A25 | RES 2.23K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 977 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S14F18R7U | RES SMD 18.7 OHM 1% 1/2W 1210 | 884 अर्डरमा थप |
|
| PE0603FRF7W0R03L | RES 0.03 OHM 1% 1/5W 0603 | 804 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2941D25 | RES 2.94K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 858 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2402C25 | RES 24K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 973 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2BTTD1653D | RES 165K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 817 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10932 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.03341 | $1.03341 |
| 1000 | $1.03341 | $1033.41 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।