सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CHPHT0603K2000FGT |
| LIXINC Part # | CHPHT0603K2000FGT |
| निर्माता | Vishay / Sfernice |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 200 OHM 1% 0.0125W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CHPHT0603K2000FGT PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CHPHT0603K2000FGT |
| ब्रान्ड: | Vishay / Sfernice |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Sfernice |
| श्रृंखला: | CHPHT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 200 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.0125W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 230°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.035" W (1.60mm x 0.90mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.51mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| SG73P2ETTD201J | RES 200 OHM 5% 1/2W 1210 | 961 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H2002BST1 | RES SMD 20K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 855 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1980F50 | RES 198 OHM 1% 1/16W 0603 | 821 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD7870B50 | RES 787 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 898 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S08F1R82V | RES 1.82 OHM 1% 1/8W 1206 SMD | 962 अर्डरमा थप |
|
| RCL12185K76FKEK | RES SMD 5.76K OHM 1W 1812 WIDE | 864 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2BRTTD6191D | RES 6.19K OHM 0.50% 1/4W 1206 | 891 अर्डरमा थप |
|
| HV73V2BTTD246J | RES 24M OHM 5% 1/4W 1206 | 915 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD4872F100 | RES 48.7K OHM 1% 1/4W 1210 | 916 अर्डरमा थप |
|
| CHP0805K4751FNT | RES SMD THICK FILM 0805 | 903 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP1130F10 | RES 113 OHM 1% 1/16W 0402 | 850 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1601A10 | RES 1.6K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 864 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ERTTD28R0F | RESISTOR ANTI SULFUR | 865 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11050 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.55000 | $10.55 |
| 100 | $7.02910 | $702.91 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।