सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW251234R8FKEG |
| LIXINC Part # | CRCW251234R8FKEG |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 34.8 OHM 1% 1W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW251234R8FKEG PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW251234R8FKEG |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 34.8 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ATTD2373B10 | RES 237K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 807 अर्डरमा थप |
|
| RC2012F26R1CS | RES 26.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 904 अर्डरमा थप |
|
| HV732BTTD394G | RES 390K OHM 2% 1/4W 1206 | 983 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-8ENF1003V | RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 1206 | 502970 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP1523F25 | RES 152K OHM 1% 1/16W 0402 | 825 अर्डरमा थप |
|
| 354047RFT | RES 3540 47R 1% | 4907 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0805680KFKEAC | RES 680K OHM 1% 1/8W 0805 | 876 अर्डरमा थप |
|
| CRCW2010549RFKTF | RES SMD 549 OHM 1% 3/4W 2010 | 815 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DTE61R9 | RES 61.9 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 827 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD1601B | RES 1.6K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 822 अर्डरमा थप |
|
| CR018R87F | RES SMD 8.87 OHM 1% 1W 2512 | 818 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805BTC3K16 | RES 3.16K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-5620-B-T5 | RES SMD 562 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 955 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 20908 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39000 | $0.39 |
| 2000 | $0.04668 | $93.36 |
| 6000 | $0.04243 | $254.58 |
| 10000 | $0.03961 | $396.1 |
| 50000 | $0.03685 | $1842.5 |
| 100000 | $0.03664 | $3664 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।