सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RG1005N-63R4-B-T5 |
| LIXINC Part # | RG1005N-63R4-B-T5 |
| निर्माता | Susumu |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 63.4 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RG1005N-63R4-B-T5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RG1005N-63R4-B-T5 |
| ब्रान्ड: | Susumu |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Susumu |
| श्रृंखला: | RG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 63.4 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RK73H2ATTD2550D | RES 255 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 817 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C2A487RBTD | RES 487 OHMS 0.1% 1/5W 0805 | 9822 अर्डरमा थप |
|
| AT0805BRD072K87L | RES SMD 2.87K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 973 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRD0776R8L | RES SMD 76.8OHM 0.05% 1/10W 0603 | 836 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-1GNJ300C | RES SMD 30 OHM 5% 1/20W 0201 | 8667 अर्डरमा थप |
|
| WK73R2ATTD1212F | RES 12.1K OHM 1% 1W 0805 | 930 अर्डरमा थप |
|
| RCL0406102KFKEA | RES SMD 102K OHM 1/4W 0604 WIDE | 919 अर्डरमा थप |
|
| Y14870R02500F0R | RES 0.025 OHM 1% 1W 2512 | 983 अर्डरमा थप |
|
| RPC1206JT390K-UP | RES, PULSE, 1206, 5%, 390 KOHM, | 826 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD1962B | RES 19.6K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 875 अर्डरमा थप |
|
| RS73G1JTTD4993C | RES 499K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 964 अर्डरमा थप |
|
| CRCW2512113KFKEGHP | RES SMD 113K OHM 1% 1.5W 2512 | 835 अर्डरमा थप |
|
| ERA-3ARB432V | RES SMD 4.3K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 20721 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10932 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30723 | $0.30723 |
| 5000 | $0.30723 | $1536.15 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।