सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TNPW0805110RFETA |
| LIXINC Part # | TNPW0805110RFETA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 110 OHM 1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TNPW0805110RFETA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TNPW0805110RFETA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | TNPW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 110 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Military |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT1206FRD07270RL | RES SMD 270 OHM 1% 1/4W 1206 | 806 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD39R2C25 | RES 39.2 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 995 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512B180RJEB | RES SMD 180 OHM 5% 3.5W 2512 | 886 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD8450B50 | RES 845 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 830 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2BTTD47R5F | RES 47.5 OHM 1% 1/3W 1206 | 855 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD6492F | RES 64.9K OHM 1% 1/3W 1206 | 941 अर्डरमा थप |
|
| RCP0505B51R0JEA | RES SMD 51 OHM 5% 1.4W 0505 | 881 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U03D1242V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 12 | 1000 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805DTC36R0 | RES 36 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 909 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD30R1D50 | RES 30.1 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 976 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2613B50 | RES 261K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 841 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD97R6F50 | RES 97.6 OHM 1% 1/8W 0805 | 802 अर्डरमा थप |
|
| MCU08050D1820BP100 | RES SMD 182 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 883 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10976 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06750 | $0.0675 |
| 5000 | $0.06750 | $337.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।