सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | IGBRC5000CJJPCT5 |
| LIXINC Part # | IGBRC5000CJJPCT5 |
| निर्माता | Vishay |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES BACK CONTACT PD 5 OHM 5% 500 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | IGBRC5000CJJPCT5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | IGBRC5000CJJPCT5 |
| ब्रान्ड: | Vishay |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay |
| श्रृंखला: | IGBR |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 5 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 3W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Bonding Mountable, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±500ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | Nonstandard |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0606 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.059" L x 0.059" W (1.50mm x 1.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.012" (0.30mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-XGNJ913Y | RES SMD 91K OHM 5% 1/32W 01005 | 881 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0402FT1M00 | RES 1M OHM 1% 1/16W 0402 | 1525203 अर्डरमा थप |
|
| RT1206WRC07237KL | RES SMD 237K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 983 अर्डरमा थप |
|
| RW3R0DBR005JT | RES 0.005 OHM 5% 3W J LEAD | 906 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0100200KFREL | RES 200K OHM 1% 1/32W 01005 | 12585 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1302D25 | RES 13K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 994 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-UP3D2372V | RES 23.7K OHM 0.5% 1.4W 0603 | 830 अर्डरमा थप |
|
| RN73C2A511RBTG | RES SMD 511 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 958 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1206499KFKTA | RES SMD 499K OHM 1% 1/4W 1206 | 2020 अर्डरमा थप |
|
| RT0402BRD0716K9L | RES SMD 16.9KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 822 अर्डरमा थप |
|
| RMCF1206FT62K0 | RES 62K OHM 1% 1/4W 1206 | 5698 अर्डरमा थप |
|
| MCR10ERTF1914 | RES SMD 1.91M OHM 1% 1/8W 0805 | 4820 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD2100B10 | RES 210 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 952 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11451 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.32000 | $4.32 |
| 500 | $2.45514 | $1227.57 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।