सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RNCF1206BTE133R |
| LIXINC Part # | RNCF1206BTE133R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 133 OHM 0.1% 1/3W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RNCF1206BTE133R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RNCF1206BTE133R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RNCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 133 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.333W, 1/3W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| PHP00603E1021BBT1 | RES SMD 1.02K OHM 0.1% 3/8W 0603 | 988 अर्डरमा थप |
|
| CRCW040210K2FKTD | RES SMD 10.2K OHM 1% 1/16W 0402 | 809 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD11R4F50 | RES 11.4 OHM 1% 1/4W 1206 | 886 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0805FT1R82 | RES 1.82 OHM 1% 1/8W 0805 | 896 अर्डरमा थप |
|
| CRCW060378K7FKEA | RES SMD 78.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 2205 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H3EF1181V | RES 1.18K OHM 1% 1/6W 0603 | 832 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRC0775KL | RES SMD 75K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 997 अर्डरमा थप |
|
| CRCW2010220RJNTF | RES SMD 220 OHM 5% 3/4W 2010 | 951 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603BKE267K | RES 267K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 991 अर्डरमा थप |
|
| Y21232R00000Q9R | RES SMD 2 OHM 0.02% 8W TO220-4 | 933 अर्डरमा थप |
|
| TNPW0805330RBETA | RES 330 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 937 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603B1K50JS6 | RES SMD 1.5K OHM 5% 1.5W 0603 | 826 अर्डरमा थप |
|
| CRCW02016K34FKED | RES SMD 6.34K OHM 1% 1/20W 0201 | 883 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10974 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06750 | $0.0675 |
| 5000 | $0.06750 | $337.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।