सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RNCF0603BTE3K30 |
| LIXINC Part # | RNCF0603BTE3K30 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 3.3K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RNCF0603BTE3K30 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RNCF0603BTE3K30 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RNCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.3 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2ETTD59R7D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 944 अर्डरमा थप |
|
| RT2512CKB0788R7L | RES SMD 88.7 OHM 0.25% 3/4W 2512 | 972 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD4813C50 | RES 481K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RCP1206B820RGS3 | RES SMD 820 OHM 2% 2.4W 1206 | 840 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD1821D | RES 1.82K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 835 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U02J361X | RES 360 OHM 5% 1/10W 0402 SMD | 10963 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1240B05 | RES 124 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 930 अर्डरमा थप |
|
| CPF0805B392KE | RES 392 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 987 अर्डरमा थप |
|
| CGSSL1R015J | RES 0.015 OHM 5% 1W 2615 | 972 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0201309KFKED | RES SMD 309K OHM 1% 1/20W 0201 | 825 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B470ART3 | RES SMD 470 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 825 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD6800F10 | RES 680 OHM 1% 1/8W 0805 | 869 अर्डरमा थप |
|
| AA0603FR-072ML | RES SMD 2M OHM 1% 1/10W 0603 | 949 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10935 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04275 | $0.04275 |
| 5000 | $0.04275 | $213.75 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।