सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AA1218FK-079K76L |
| LIXINC Part # | AA1218FK-079K76L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 9.76K OHM 1W 1812 WIDE |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AA1218FK-079K76L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AA1218FK-079K76L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | AA |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 9.76 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±150ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | Wide 1812 (4532 Metric), 1218 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1218 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RS73F1JTTD1800D | RES 180 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 892 अर्डरमा थप |
|
| PWR2615WR015JE | RES 0.015 OHM 5% 1W 2615 | 867 अर्डरमा थप |
|
| AC0201FR-0722K6L | RES SMD 22.6K OHM 1% 1/20W 0201 | 863 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1691C10 | RES 1.69K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 848 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12063K32BEEA | RES 3.32K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 890 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD4810D10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 924 अर्डरमा थप |
|
| CRCW201052K3FKTF | RES SMD 52.3K OHM 1% 3/4W 2010 | 802 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1743F50 | RES 174K OHM 1% 1/4W 1206 | 836 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRB0724R9L | RES SMD 24.9OHM 0.05% 1/10W 0603 | 962 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD64R9D10 | RES 64.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 903 अर्डरमा थप |
|
| CRCW04021M96FKED | RES SMD 1.96M OHM 1% 1/16W 0402 | 26935 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP61R9B25 | RES 61.9 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 857 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD7503B25 | RES 750K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 801 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10820 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18230 | $0.1823 |
| 4000 | $0.16024 | $640.96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।