सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R2BTTD2800C25 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD2800C25 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 280 OHM 0.25% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R2BTTD2800C25 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R2BTTD2800C25 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 280 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ATTD42R2B50 | RES 42.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 946 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H6651BST1 | RES SMD 6.65K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 984 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DTE52R3 | RES 52.3 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 906 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1130C50 | RES 113 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 836 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP3481D10 | RES 3.48K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 911 अर्डरमा थप |
|
| M55342K06B2E00RS3 | RES SMD 2K OHM 1% 0.15W 0705 | 839 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805BKE27R0 | RES 27 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 992 अर्डरमा थप |
|
| AA0402FR-0782KL | RES SMD 82K OHM 1% 1/16W 0402 | 857 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2BTTD24R3F | RES 24.3 OHM 1% 1/4W 1206 | 52675 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD1213F | RES 121K OHM 1% 1/2W 1210 | 889 अर्डरमा थप |
|
| HV731JTTD513G | RES 51K OHM 2% 1/10W 0603 | 994 अर्डरमा थप |
|
| PE1206JRF7W0R005L | RES 0.005 OHM 5% 1/2W 1206 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD4122F10 | RES 41.2K OHM 1% 1/8W 0805 | 866 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10903 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13440 | $0.1344 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।