सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RNCF0603DTE267R |
| LIXINC Part # | RNCF0603DTE267R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 267 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RNCF0603DTE267R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RNCF0603DTE267R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RNCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 267 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| PWR5322W2R70JE | RES SMD 2.7 OHM 5% 3W 5322 | 877 अर्डरमा थप |
|
| TNPW040283K5BEED | RES 83.5K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1352D50 | RES 13.5K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 988 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2BTTD1R60F | RES 1.6 OHM 1% 1/3W 1206 | 978 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2BRTTD1214F | RES 1.21M OHM 1% 1/4W 1206 | 841 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD38R8D25 | RES 38.8 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 985 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2BTTD2700D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 837 अर्डरमा थप |
|
| ERA-2AEB1372X | RES SMD 13.7KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 4769 अर्डरमा थप |
|
| RS73G1JTTD3093B | RES 309K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 800 अर्डरमा थप |
|
| CRCW06031R00FKEBHP | RES SMD 1 OHM 1% 1/3W 0603 | 810 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD9651F10 | RES 9.65K OHM 1% 1/4W 1206 | 899 अर्डरमा थप |
|
| RC1218JK-071R1L | RES SMD 1.1 OHM 1W 1812 WIDE | 921 अर्डरमा थप |
|
| AT0402DRE0760R4L | RES SMD 60.4 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 973 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10978 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13000 | $0.13 |
| 5000 | $0.01575 | $78.75 |
| 10000 | $0.01470 | $147 |
| 25000 | $0.01450 | $362.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।