सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ERJ-14NF1403U |
| LIXINC Part # | ERJ-14NF1403U |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 140K OHM 1% 1/2W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ERJ-14NF1403U PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ERJ-14NF1403U |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | ERJ-14N |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 140 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| AC0201FR-075K62L | RES SMD 5.62K OHM 1% 1/20W 0201 | 908 अर्डरमा थप |
|
| SM6227FT63R4 | RES 63.4 OHM 1% 3W 6227 | 892 अर्डरमा थप |
|
| CHP0505K2702FNT | RES SMD THICK FILM 0505 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206BKE2K70 | RES 2.7K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 967 अर्डरमा थप |
|
| MMA02040C7870FB000 | RES 787 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 897 अर्डरमा थप |
|
| RUT1608JR300CS | RES 0.3 OHM 5% 1/8W 0603 | 803 अर्डरमा थप |
|
| MCU08050C6901DP500 | RES 6.9K OHM 0.5% 1/5W 0805 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RC0805DR-07169RL | RES SMD 169 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 989 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512B300RGTP | RES SMD 300 OHM 2% 3.5W 2512 | 943 अर्डरमा थप |
|
| CRGH0603F10K5 | RES SMD 10.5K OHM 1% 1/5W 0603 | 816 अर्डरमा थप |
|
| M55342K09B1E21PT0V | RES SMD 1.21K OHM 1% 1W 2512 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD3051C10 | RES 3.05K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 853 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2842D10 | RES 28.4K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 905 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 15587 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.24000 | $0.24 |
| 5000 | $0.02759 | $137.95 |
| 10000 | $0.02575 | $257.5 |
| 25000 | $0.02447 | $611.75 |
| 50000 | $0.02397 | $1198.5 |
| 125000 | $0.02346 | $2932.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।