सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SG73P2ATTD154J |
| LIXINC Part # | SG73P2ATTD154J |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 150K OHM 5% 1/4W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SG73P2ATTD154J PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SG73P2ATTD154J |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | SG73P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 150 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2BTTD2001D100 | RES 2K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 867 अर्डरमा थप |
|
| RT1206WRC07412KL | RES SMD 412K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 872 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD15R0F100 | RES 15 OHM 1% 1/16W 0603 | 873 अर्डरमा थप |
|
| CRCW060361K9DKEAP | RES SMD 61.9KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 984 अर्डरमा थप |
|
| RP73D2B374RBTDF | RES SMD 374 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 953 अर्डरमा थप |
|
| CRCW060322K6FKTC | RES SMD 22.6K OHM 1% 1/10W 0603 | 923 अर्डरमा थप |
|
| RCS080551K0JNEA | RES SMD 51K OHM 5% 0.4W 0805 | 5854 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD9202B25 | RES 92K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 982 अर्डरमा थप |
|
| RM10F1820CT | RES SMD 182 OHM 1% 1/8W 0805 | 95846 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD3092F10 | RES 30.9K OHM 1% 1/10W 0603 | 924 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2ATTD16R0D | RES 16 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 995 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD5691B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 806 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD3522D50 | RES 35.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 971 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10835 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01466 | $0.01466 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।