सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RCG0603100RJNEA |
| LIXINC Part # | RCG0603100RJNEA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RCG0603100RJNEA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RCG0603100RJNEA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | RCG |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 100 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CR042R01F | RES SMD 2.01 OHM 1% 1/2W 1210 | 890 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1260B25 | RES 126 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 941 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2460F10 | RES 246 OHM 1% 1/8W 0805 | 862 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2BTTD6202D | RES 62K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 909 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD43R7B25 | RES 43.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 994 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0603301RDKTAP | RES SMD 301 OHM 10% 1/10W 0603 | 986 अर्डरमा थप |
|
| WK73R1JTTD86R6F | RES 86.6 OHM 1% 1/2W 0603 | 929 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2BTTD2943D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD37R9B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 992 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12066K04FEEA | RES 6.04K OHM 1% 2/5W 1206 | 870 अर्डरमा थप |
|
| RM06F4R70CT | RES SMD 4.7 OHM 1% 1/10W 0603 | 866 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD3011B10 | RES 3.01K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 811 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD2261D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 870 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10913 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01134 | $0.01134 |
| 5000 | $0.00876 | $43.8 |
| 10000 | $0.00761 | $76.1 |
| 25000 | $0.00668 | $167 |
| 50000 | $0.00614 | $307 |
| 125000 | $0.00601 | $751.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।