सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | M55342M01B10E0RWSV |
| LIXINC Part # | M55342M01B10E0RWSV |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 10K OHM 1% 1/20W 0502 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | M55342M01B10E0RWSV PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | M55342M01B10E0RWSV |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | Military, MIL-PRF-55342, RM0502 |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 10 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.05W, 1/20W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Military, Non-Inductive |
| तापमान गुणांक: | ±300ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| प्याकेज / केस: | 0502 (1406 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0502 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.055" L x 0.025" W (1.40mm x 0.64mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.033" (0.84mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | R (0.01%) |
| TNPW080545K3BECN | RES 45.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 860 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP1291B50 | RES 1.29K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 892 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD1091B10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 990 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD19R8C25 | RES 19.8 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 943 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B270ERWS | RES SMD 270K OHM 1% 1/4W 1206 | 895 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2ATTD90R9B | RES 90.9 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 972 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1431F25 | RES 1.43K OHM 1% 1/10W 0603 | 853 अर्डरमा थप |
|
| WK73R2BTTD2321D | RES 2.32K OHM 0.5% 1W 1206 | 842 अर्डरमा थप |
|
| RG1005N-131-W-T1 | RES SMD 130 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 896 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-UP6J913V | RES 91K OHM 5% 1/2W 0805 | 812 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2430D25 | RES 243 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 831 अर्डरमा थप |
|
| RT2512CKB0714K3L | RES SMD 14.3KOHM 0.25% 3/4W 2512 | 967 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H2CF5R90X | RES 5.9 OHM 1% 1/10W 0402 | 881 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10948 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.35800 | $11.358 |
| 100 | $5.29200 | $529.2 |
| 1000 | $4.56750 | $4567.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।