सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRGCQ1206J2K2 |
| LIXINC Part # | CRGCQ1206J2K2 |
| निर्माता | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | CRGCQ 1206 2K2 5% |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRGCQ1206J2K2 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRGCQ1206J2K2 |
| ब्रान्ड: | TE Connectivity AMP Connectors |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रृंखला: | CRGCQ |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 2.2 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RCP0603B1K00JTP | RES SMD 1K OHM 5% 1.5W 0603 | 950 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP1352C25 | RES 13.5K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 926 अर्डरमा थप |
|
| RG2012P-6653-D-T5 | RES SMD 665K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 966 अर्डरमा थप |
|
| HRG3216P-4532-B-T5 | RES SMD 45.3K OHM 0.1% 1W 1206 | 954 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ARTTD2552D | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 897 अर्डरमा थप |
|
| AT0402DRE07300RL | RES SMD 300 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 914 अर्डरमा थप |
|
| M55342H05B1K10RT5 | RES SMD 1.1K OHM 5% 0.225W 2208 | 878 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U03D16R2V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 16 | 806 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C1J47R5BTD | RES 47.5 OHMS 0.1% 0.15W 0603 | 9637 अर्डरमा थप |
|
| 1-2176089-4 | RES SMD 14.7K OHM 0.1% 1/6W 0603 | 1879 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0603143RFKEA | RES SMD 143 OHM 1% 1/10W 0603 | 8675 अर्डरमा थप |
|
| MCU08050D1270BP500 | RES SMD 127 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 804 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H2RF15R0X | RES 15 OHM 1% 1/10W 0402 | 947 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 56942 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00732 | $36.6 |
| 10000 | $0.00636 | $63.6 |
| 25000 | $0.00559 | $139.75 |
| 50000 | $0.00513 | $256.5 |
| 125000 | $0.00502 | $627.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।