सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW08056K49FKTA |
| LIXINC Part # | CRCW08056K49FKTA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 6.49K OHM 1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW08056K49FKTA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW08056K49FKTA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 6.49 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT0201FRE0710K7L | RES SMD 10.7K OHM 1% 1/20W 0201 | 908 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRB07162RL | RES SMD 162 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 919 अर्डरमा थप |
|
| RK73Z3ATTE | RES 0 OHM JUMPER 2512 | 31020 अर्डरमा थप |
|
| WSL10203L000FEK | RES 0.003 OHM 1% 2W 2010 | 818 अर्डरमा थप |
|
| RLM-1632W-6F-R010-FNH | RES 0.01 OHM 1% 1W 1206 | 8043 अर्डरमा थप |
|
| MMA02040D6191DB000 | RES 6.19KOHM 0.5% 2/5W MELF 0204 | 977 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD1650F50 | RES 165 OHM 1% 1/4W 1206 | 833 अर्डरमा थप |
|
| RNCS1206BKE24K9 | RES 24.9K OHM 0.1% 1/8W 1206 | 948 अर्डरमा थप |
|
| TNPU1206294RBZEN00 | RES SMD 294 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 931 अर्डरमा थप |
|
| RP73D2A12R4BTG | RES SMD 12.4 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 809 अर्डरमा थप |
|
| RN73C1J19R1BTDF | RES SMD 19.1 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 958 अर्डरमा थप |
|
| 8-2176089-4 | RES SMD 86.6K OHM 0.1% 1/6W 0603 | 1846 अर्डरमा थप |
|
| SG73P1ETTP8452D | RES 84.5K OHM 0.5% 1/8W 0402 | 936 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10878 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01763 | $0.01763 |
| 5000 | $0.01683 | $84.15 |
| 10000 | $0.01509 | $150.9 |
| 25000 | $0.01386 | $346.5 |
| 50000 | $0.01301 | $650.5 |
| 125000 | $0.01282 | $1602.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।