सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ERA-6AEB3090V |
| LIXINC Part # | ERA-6AEB3090V |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 309 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ERA-6AEB3090V PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ERA-6AEB3090V |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | ERA-6A |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 309 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-14RQJR68U | RES 0.68 OHM 5% 1/4W 1210 | 6570 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603W300RGEC | RES SMD 300 OHM 2% 1.5W 0603 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD5490F50 | RES 549 OHM 1% 1/4W 1210 | 813 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD7593D100 | RES 759K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 840 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U3RD4022V | RES 40.2K OHM 0.5% 1/10W 0603 SM | 971 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD5050C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 837 अर्डरमा थप |
|
| CSNL1206FT15L0 | RES 0.015 OHM 1% 1W 1206 | 3053 अर्डरमा थप |
|
| WK73R2HTTE20R5F | RES 20.5 OHM 1% 1W 2010 | 823 अर्डरमा थप |
|
| CRGH2512F29K4 | RES SMD 29.4K OHM 1% 2W 2512 | 842 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD3011C10 | RES 3.01K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 906 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U12F4120U | RES 412 OHM 1% 3/4W 1812 SMD | 840 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD4073C25 | RES 407K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 993 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ETTD3742D | RES 37.4K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 800 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 12680 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31000 | $0.31 |
| 5000 | $0.03749 | $187.45 |
| 10000 | $0.03499 | $349.9 |
| 25000 | $0.03451 | $862.75 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।