सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN731JTTD3521B05 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD3521B05 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 3.52K OHM 0.1% 1/16W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN731JTTD3521B05 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 19 - Apr 23 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN731JTTD3521B05 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Not For New Designs |
| प्रतिरोध: | 3.52 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±5ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN731JTTD4530F50 | RES 453 OHM 1% 1/16W 0603 | 911 अर्डरमा थप |
|
| RG2012P-5763-D-T5 | RES SMD 576K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 867 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030C4643FP500 | RES SMD 464K OHM 1% 1/8W 0603 | 968 अर्डरमा थप |
|
| CRCW06033M74FKTA | RES SMD 3.74M OHM 1% 1/10W 0603 | 921 अर्डरमा थप |
|
| CRCW121036K0FKEAHP | RES SMD 36K OHM 1% 3/4W 1210 | 960 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2BTTD9311F | RES 9.31K OHM 1% 1/3W 1206 | 919 अर्डरमा थप |
|
| CRM2512-JW-473ELF | RES SMD 47K OHM 5% 2W 2512 | 3136 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ATTD475G | RES 4.7M OHM 2% 1/4W 0805 | 992 अर्डरमा थप |
|
| CRCW080580K6FKTB | RES SMD 80.6K OHM 1% 1/8W 0805 | 979 अर्डरमा थप |
|
| SMF327KJT | RES SMD 27K OHM 5% 3W 4122 | 1861 अर्डरमा थप |
|
| TNPW060333K2FHEA | RES 33.2K OHM 1% 1/8W 0603 | 876 अर्डरमा थप |
|
| WK73S2ATTDR16J | RES 160M OHM 5% 1W 0805 | 940 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD8562D25 | RES 85.6K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 974 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10906 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50540 | $0.5054 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।