सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RMCF0201FT75R0 |
| LIXINC Part # | RMCF0201FT75R0 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 75 OHM 1% 1/20W 0201 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RMCF0201FT75R0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RMCF0201FT75R0 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RMCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 75 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.05W, 1/20W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 0201 (0603 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0201 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.010" (0.26mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R1JTTD1492B05 | RES 14.9K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 913 अर्डरमा थप |
|
| HV73V2BTTD6813F | RES 681K OHM 1% 1/4W 1206 | 983 अर्डरमा थप |
|
| SR731JRTTD4R12F | RES 4.12 OHM 1% 1/5W 0603 | 937 अर्डरमा थप |
|
| RT0805WRB07634RL | RES SMD 634 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 940 अर्डरमा थप |
|
| SM4124FT5R76 | RES 5.76 OHM 1% 2W 4124 | 930 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-PB6B4872V | RES SMD 48.7K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 5738 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1601A25 | RES 1.6K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 901 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2HTTE5R10F | RES 5.1 OHM 1% 3/4W 2010 | 952 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402BKE24R3 | RES 24.3 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 995 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-101-W-T1 | RES SMD 100 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 18890 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E1272BBT1 | RES SMD 12.7K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 923 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H9421BST1 | RES SMD 9.42K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 864 अर्डरमा थप |
|
| RT0805BRC0771K5L | RES SMD 71.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 999 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 32648 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00277 | $27.7 |
| 30000 | $0.00244 | $73.2 |
| 50000 | $0.00223 | $111.5 |
| 100000 | $0.00219 | $219 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।