सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R1ETTP5690D10 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP5690D10 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 569 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R1ETTP5690D10 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R1ETTP5690D10 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 569 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| MMP200FRE619R | RES SMD 1% 2W MELF | 808 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD6042B25 | RES 60.4K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 934 अर्डरमा थप |
|
| Y112118K9000B9L | RES SMD 18.9K OHM 0.16W 2512 | 973 अर्डरमा थप |
|
| CRGH0805F301R | RES SMD 301 OHM 1% 1/3W 0805 | 979 अर्डरमा थप |
|
| ERA-3AEB3321V | RES SMD 3.32KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 11487 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512W160RGWB | RES SMD 160 OHM 2% 3.5W 2512 | 828 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2BTTD3402C | RES 34K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 944 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD15R4D25 | RES 15.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 914 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD9090D | RES 909 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 808 अर्डरमा थप |
|
| TNPW1206549KBEEA | RES 549K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 897 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP23R4D50 | RES 23.4 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1JTTD10R7D | RES 10.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 903 अर्डरमा थप |
|
| TNPW1206255RBYEA | RES 255 OHM 0.1% 2/5W 1206 | 849 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10978 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11040 | $0.1104 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।