सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MCT06030D7501BP100 |
| LIXINC Part # | MCT06030D7501BP100 |
| निर्माता | Vishay / Beyschlag |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MCT06030D7501BP100 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MCT06030D7501BP100 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Beyschlag |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Beyschlag |
| श्रृंखला: | MCT - Precision |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 7.5 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RCL121863K4FKEK | RES SMD 63.4K OHM 1W 1812 WIDE | 899 अर्डरमा थप |
|
| CRL0603-FW-1R80ELF | RES SMD 1.8 OHM 1% 1/10W 0603 | 938 अर्डरमा थप |
|
| CRCW201011R8FKTF | RES SMD 11.8 OHM 1% 3/4W 2010 | 984 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD1R24F | RES 1.24 OHM 1% 1/4W 0805 | 965 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603B1K60GET | RES SMD 1.6K OHM 2% 1.5W 0603 | 974 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3880A10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 850 अर्डरमा थप |
|
| MCW0406MD2431BP100 | RES SMD 2.43K OHM 1/4W 0604 WIDE | 835 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2ATTD2804F | RES 2.8M OHM 1% 1/4W 0805 | 840 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD83R5D100 | RES 83.5 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 911 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD2082C50 | RES 20.8K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 852 अर्डरमा थप |
|
| AC0402JR-076K2L | RES SMD 6.2K OHM 5% 1/16W 0402 | 10850 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1182D10 | RES 11.8K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 917 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805DTE1M50 | RES 1.5M OHM 0.5% 1/10W 0805 | 803 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10856 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17350 | $0.1735 |
| 1000 | $0.17350 | $173.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।