सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | Y1121487R000T0L |
| LIXINC Part # | Y1121487R000T0L |
| निर्माता | VPG Foil |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 487OHM 0.01% 1/4W J LEAD |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | Y1121487R000T0L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | Y1121487R000T0L |
| ब्रान्ड: | VPG Foil |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | VPG Foil |
| श्रृंखला: | SMR1D |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 487 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.01% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Metal Foil |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±2ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 175°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 J-Lead |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | SMD |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.110" (2.79mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| SG73S1ETTP5R90F | RES 5.9 OHM 1% 1/8W 0402 | 825 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD80R6F100 | RES 80.6 OHM 1% 1/4W 1210 | 948 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S14F6813U | RES SMD 681K OHM 1% 1/2W 1210 | 988 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP3480B50 | RES 348 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 931 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-PA2F9102X | RES SMD 91 KOHM 1% 1/5W 0402 | 10484 अर्डरमा थप |
|
| RT0402DRD071K13L | RES SMD 1.13KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 852 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD30R0F25 | RES 30 OHM 1% 1/8W 0805 | 970 अर्डरमा थप |
|
| HRG3216P-2262-B-T1 | RES SMD 22.6K OHM 0.1% 1W 1206 | 966 अर्डरमा थप |
|
| AA0603FR-079K53L | RES SMD 9.53K OHM 1% 1/10W 0603 | 907 अर्डरमा थप |
|
| Y11215R10000F0L | RES SMD 5.1 OHM 1% 1/4W J LEAD | 948 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD3201D25 | RES 3.2K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 990 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2BTTD912J | RES 9.1K OHM 5% 1/3W 1206 | 942 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1HTTC7150F | RES 715 OHM 1% 1/20W 0201 | 986 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10993 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.68740 | $7.6874 |
| 1000 | $7.16720 | $7167.2 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।