सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN731JTTD32R0F100 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD32R0F100 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 32 OHM 1% 1/16W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN731JTTD32R0F100 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN731JTTD32R0F100 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Not For New Designs |
| प्रतिरोध: | 32 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RG1608V-221-W-T5 | RES SMD 220 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 865 अर्डरमा थप |
|
| RC2010FK-07510RL | RES SMD 510 OHM 1% 3/4W 2010 | 4983 अर्डरमा थप |
|
| CR0805-FX-1050ELF | RES SMD 105 OHM 1% 1/8W 0805 | 829 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402DKE220R | RES 220 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 810 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-2RKD27R4X | RES 27.4 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 910 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3972A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 872 अर्डरमा थप |
|
| RS73F1JTTD1004B | RES 1M OHM 0.1% 1/5W 0603 | 887 अर्डरमा थप |
|
| SR1218KK-075K6L | RES 5.6K OHM 10% 1W 1812 WIDE | 812 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD6984D | RES 6.98M OHM 0.5% 1/3W 1206 | 903 अर्डरमा थप |
|
| RG1608V-131-D-T5 | RES SMD 130 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 925 अर्डरमा थप |
|
| RK73B2ARTTD274J | RES 270K OHM 5% 1/4W 0805 | 945 अर्डरमा थप |
|
| KTR10EZPJ751 | RES SMD 750 OHM 5% 1/8W 0805 | 950 अर्डरमा थप |
|
| RT1206BRB0762KL | RES SMD 62K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 855 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10961 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04560 | $0.0456 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।