सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RK73H2ATTD1151F |
| LIXINC Part # | RK73H2ATTD1151F |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 1.15K OHM 1% 1/4W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RK73H2ATTD1151F PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RK73H2ATTD1151F |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RK73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.15 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CRCW121871R5FKEK | RES SMD 71.5 OHM 1% 1W 1218 | 821 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-3GEYJ200V | RES SMD 20 OHM 5% 1/10W 0603 | 6470 अर्डरमा थप |
|
| AT0805BRD0716R2L | RES SMD 16.2 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 937 अर्डरमा थप |
|
| ERA-3VRW8662V | RES 86.6K OHM 0.05% 1/8W 0603 | 887 अर्डरमा थप |
|
| WK73S2JTTE6R34F | RES 6.34 OHM 1% 1W 1812 | 985 अर्डरमा थप |
|
| CPF-A-0603B33RE1 | RES SMD 33 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 901 अर्डरमा थप |
|
| RG1608P-1541-W-T1 | RES SMD 1.54K OHM 1/10W 0603 | 895 अर्डरमा थप |
|
| RG1608P-113-W-T1 | RES SMD 11K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 977 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD3831D10 | RES 3.83K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD1421A05 | RES 1.42K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 956 अर्डरमा थप |
|
| AT0603DRE0710K2L | RES SMD 10.2KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 812 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1ERTTP1780F | RES 178 OHM 1% 1/10W 0402 | 10590 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD5110D10 | RES 511 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 897 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 14934 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।