सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT2512FKE0768R1L |
| LIXINC Part # | RT2512FKE0768R1L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 68.1 OHM 1% 3/4W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT2512FKE0768R1L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT2512FKE0768R1L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 68.1 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.75W, 3/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2BTTD3481C25 | RES 3.48K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 816 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1070D50 | RES 107 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 828 अर्डरमा थप |
|
| AA0402JR-070RL | RES SMD 0 OHM JUMPER 1/16W 0402 | 813 अर्डरमा थप |
|
| AT1206DRE07976RL | RES SMD 976 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 974 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3570F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 801 अर्डरमा थप |
|
| RC1210JR-073RL | RES SMD 3 OHM 5% 1/2W 1210 | 908 अर्डरमा थप |
|
| 3520620RJT | RES SMD 620 OHM 5% 1W 2512 | 999 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD1203C50 | RES 120K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 830 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1911F25 | RES 1.91K OHM 1% 1/16W 0603 | 926 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD47R0F25 | RES 47 OHM 1% 1/4W 1206 | 839 अर्डरमा थप |
|
| M55342E06B11E5RWS | RES SMD 11.5K OHM 1% 0.15W 0705 | 907 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD4302B10 | RES 43K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 921 अर्डरमा थप |
|
| CRCW080523K7FKEB | RES SMD 23.7K OHM 1% 1/8W 0805 | 892 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10949 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09704 | $0.09704 |
| 4000 | $0.08937 | $357.48 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।