सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H1ETTP3091B50 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP3091B50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 3.09K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H1ETTP3091B50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H1ETTP3091B50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.09 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RK73H3ATTE1R13F | RES 1.13 OHM 1% 1W 2512 | 930 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD5172D25 | RES 51.7K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 1000 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P06F43R0V | RES SMD 43 OHM 1% 1/2W 0805 | 887 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP2520C25 | RES 252 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 808 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B4E22RWS | RES SMD 4.22K OHM 1% 1/4W 1206 | 956 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2HTTE1152F | RES 11.5K OHM 1% 3/4W 2010 | 996 अर्डरमा थप |
|
| RT0603CRC0722R6L | RES SMD 22.6OHM 0.25% 1/10W 0603 | 930 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0402140KFKED | RES SMD 140K OHM 1% 1/16W 0402 | 855 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402DTE499R | RES 499 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 934 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2BRTTD4701D | RES 4.7K OHM 0.50% 1/4W 1206 | 867 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E1582BBT1 | RES SMD 15.8K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 819 अर्डरमा थप |
|
| RT1206BRD07121KL | RES SMD 121K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 830 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD78R7C25 | RES 78.7 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 975 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10983 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।