सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | M55342E12B54B9RT5 |
| LIXINC Part # | M55342E12B54B9RT5 |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 54.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | M55342E12B54B9RT5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | M55342E12B54B9RT5 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | Military, MIL-PRF-55342, RM0603 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 54.9 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Military, Non-Inductive |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.033" (0.84mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | R (0.01%) |
| RN731JTTD6420B10 | RES 642 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 936 अर्डरमा थप |
|
| RT0402FRE074K22L | RES SMD 4.22K OHM 1% 1/16W 0402 | 818 अर्डरमा थप |
|
| M55342H11B36B5RWS | RES SMD 36.5KOHM 0.1% 1/20W 0402 | 990 अर्डरमा थप |
|
| CPF0402B270RE1 | RES SMD 270 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 863 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H2RD2431X | RES 2.43K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 939 अर्डरमा थप |
|
| WK73R2ATTD274J | RES 270K OHM 5% 3/4W 0805 | 957 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP8980B10 | RES 898 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 844 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD4531F100 | RES 4.53K OHM 1% 1/8W 0805 | 988 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD6730B05 | RES 673 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 879 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD37R0C50 | RES 37 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 857 अर्डरमा थप |
|
| D55342H07B300JMWS | RES SMD 300 OHM 5% 1/4W 1206 | 934 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H9650BST1 | RES SMD 965 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 864 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD2101F25 | RES 2.1K OHM 1% 1/4W 1206 | 858 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10963 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84296 | $1.84296 |
| 500 | $1.84296 | $921.48 |
| 1000 | $1.75520 | $1755.2 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।