सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RK73H1JRTTD3240D |
| LIXINC Part # | RK73H1JRTTD3240D |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 324 OHM 0.50% 1/8W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RK73H1JRTTD3240D PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RK73H1JRTTD3240D |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RK73-RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 324 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CRCW2010768KFKEFHP | RES SMD 768K OHM 1% 1W 2010 | 919 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2ATTD3402F | THICKFILM RESISTOR 0805 | 867 अर्डरमा थप |
|
| RCS0402383KFKED | RES SMD 383K OHM 1% 1/5W 0402 | 960 अर्डरमा थप |
|
| PAT0805E1432BST1 | RES SMD 14.3K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 823 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2ATTD22R1B | RES 22.1 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 976 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E3241BBT1 | RES SMD 3.24K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 973 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD3901B25 | RES 3.9K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 896 अर्डरमा थप |
|
| RE1206FRE0730K1L | RES SMD 30.1K OHM 1% 1/4W 1206 | 900 अर्डरमा थप |
|
| CRCW25121K47FKTG | RES SMD 1.47K OHM 1% 1W 2512 | 962 अर्डरमा थप |
|
| KTR10EZPF1271 | RES SMD 1.27K OHM 1% 1/8W 0805 | 10630 अर्डरमा थप |
|
| PLTT0805Z9760AGT5 | RES SMD 976 OHM 0.05% 1/4W 0805 | 921 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD3741B10 | RES 3.74K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 910 अर्डरमा थप |
|
| RCL06126K34FKEA | RES SMD 6.34K OHM 3/4W 1206 WIDE | 901 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10973 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03105 | $0.03105 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।