सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ERJ-U2RD4302X |
| LIXINC Part # | ERJ-U2RD4302X |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 43K OHM 0.5% 1/10W 0402 SMD |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ERJ-U2RD4302X PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ERJ-U2RD4302X |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | ERJ-U2R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 43 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ETTD21R8D100 | RES 21.8 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP4641D10 | RES 4.64K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 867 अर्डरमा थप |
|
| CRCW121019R1FKEA | RES SMD 19.1 OHM 1% 1/2W 1210 | 986 अर्डरमा थप |
|
| RMCF1206FT6R80 | RES 6.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 47523 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0201191KFNED | RES SMD 191K OHM 1% 1/20W 0201 | 9748 अर्डरमा थप |
|
| AC1206FR-071K8L | RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 876 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD69R0C25 | RES 69 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD8202F100 | RES 82K OHM 1% 1/8W 0805 | 988 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP6571D10 | RES 6.57K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 843 अर्डरमा थप |
|
| RT1206CRB0768R1L | RES SMD 68.1 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 897 अर्डरमा थप |
|
| RC0100FR-072K4L | RES SMD 2.4K OHM 1% 1/32W 01005 | 37733 अर्डरमा थप |
|
| RE1206DRE07110RL | RES SMD 110 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 994 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD25R5F25 | RES 25.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 951 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10909 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02077 | $0.02077 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।